ПРО КОМПАНІЮ

Основною сферою діяльності АТ «Запоріжгаз» є розподіл природного газу споживачам у м. Запоріжжі та Запорізькому районі населенню, бюджетним установам, підприємствам малого, середнього бізнесу та крупним підприємствам металургійного сектору.

Історія компанії почалася 19 грудня 1958 року. Саме тоді розпочалася газифікація одного з найкрупніших індустріальних центрів країни.

Важко собі уявити, що більше 65 років тому Запорізький регіон не мав змоги користуватися таким благом, яким є природний газ. Оселі опалювалися котлами на твердому паливі, люди користувалися керогазами і примусами.

Сьогодні АТ «Запоріжгаз» доставляє газ до 333 тис 793 побутових споживачів і 1165 підприємств. В експлуатації перебуває 4230, 69 км. розподільних газопроводів.

Особливу увагу «Запоріжгаз» приділяє обслуговуванню споживачів. Для їх зручності працюють центри обслуговування клієнтів, лабораторії з повірки лічильників, служби з обслуговування газопроводів, аварійно-диспетчерська служба та ін. підрозділи.

Основне завдання є незмінним- безперебійна та безаварійна доставка газу клієнтам.

 

 

КЕРІВНИЦТВО

Сергій Мовчан

Голова правління

Народився в 1984 році в Миколаєві. Вищу освіту здобув у Європейському університеті на економічному факультеті та Івано-Франківському національному технічному університеті нафти та газу за спеціальністю «нафтогазова інженерія та технології».
Закінчив Львівську бізнес-школу при Українському Католицькому Університеті, спеціальність: управління організацією.
Кар’єру у газовій галузі розпочав в  АТ «Миколаївгаз» в 2008 році. І пройшов трудовий шлях  від   інженера з експлуатації автотранспорту до технічного директора АТ «Миколаївгаз».
З 27.11.2023 голова правління АТ «Запоріжгаз».